Zdzisław Budny C-BIT BISLaptop poleasingowy


Utworzono: 2022-06-12

Sprzedawca funkcjonujący na rynku od 1999 roku ma do zaoferowania wysokiej klasy sprzęt i akcesoria komputerowe. Przedsiębiorstwo stara się zapewnić klientom dostęp do bogatej gamy artykułów w konkurencyjnych cenach. W asortymencie sklepu internetowego Cebit.pl znaleźć można zarówno produkty nowe, jak i używane.

W ofercie dostępny jest między innymi laptop poleasingowy. Urządzenia z tej kategorii są w pełni sprawne i dopasowane do potrzeb wymagających klientów. Na witrynie www sprzedawcy można skorzystać ze specjalnych filtrów w celu wyszukania komputera o określonych parametrach technicznych.

Oferta doświadczonej firmy obejmuje też drukarki, karty graficzne, drukarki, monitory, głośniki i słuchawki, karty sieciowe i modemy, dyski i napędy zewnętrzne, zasilacze, serwery oraz oprogramowanie komputerowe.

Renomowane przedsiębiorstwo daje możliwość wyboru różnych przesyłek kurierskich. Ponadto klienci mogą odebrać zamówione artykuły bezpłatnie w siedzibie przedsiębiorstwa w Kamieńcu Wrocławskim.


Informacje


Adres: Przemysłowa 6
Kod pocztowy: 55-002
Miejscowość: Gajków
NIP: 8981340419
Telefon: +48 717345566
WWW: https://www.cebit.pl/Oceń


Ocena (0 z 0 głosów)

Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Pozostałe Firmy

© Copyright 2023 | www.dabrowarowerowa.pl
Polityka | Regulamin