AURUS Niepubliczna Szkoła PodstawowaSzkoła podstawowa warszawa ursynów | https://aurus.edu.pl/


Utworzono: 2022-01-24

Najbardziej znana niepubliczna szkoła podstawowa w Warszawie nazywa się Aurus. To tutaj najmłodsze dzieci oraz nastolatkowie mogą kontynuować swoją edukację do momentu ukończenia ósmej klasy. Czekają na nich zajęcia realizowane według programu MEN oraz własnych planów dydaktycznych. Duży nacisk dyrekcja kładzie na naukę języków obcych. Zajęcia z języka angielskiego zostały rozłożone na minimum dziesięć godzin tygodniowo. Od początku drugiej klasy pojawia się na zajęciach drugi język nowożytny, niemiecki lub hiszpański.

Szkoła podstawowa mieści się w Warszawie na Ursynowie. Zapisy są prowadzone według ściśle określonego harmonogramu. Rodzice mogą liczyć na kompleksową opiekę nad ich dziećmi, w tym całodzienne wyżywienie, które jest wliczone w koszty czesnego. 

Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach dydaktycznych, a także kołach zainteresowań. W czasie ich trwania najmłodsi mogą rozwijać swoje pasje, a nauczyciele i osoby prowadzące zajęcia mają im w tym aktywnie pomagać. 


Informacje


Adres: Poleczki 7
Kod pocztowy: 02-822
Miejscowość: Warszawa
NIP: 9512377669
Telefon: 22 641 57 22
WWW: https://aurus.edu.pl/Oceń


Ocena (0 z 0 głosów)

Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Pozostałe Firmy

© Copyright 2023 | www.dabrowarowerowa.pl
Polityka | Regulamin