Tornistry.com.pl Paweł DuszyńskiStylowe plecaki na tornistry.com.pl


Utworzono: 2019-01-22

Rodzice pragną dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Dbają o jego potrzeby teraźniejsze, a także o jego przyszłość. To dlatego przy zakupie tornistra zwracają uwagę nie tylko na jego wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim na to, czy został on odpowiednio wyprofilowany. Dzięki temu mogą oni być spokojni o to, że plecy ich pociechy są odpowiednio chronione przed negatywnym skutkiem noszenia w torbie ciężkich książek i przyborów szkolnych.

W sklepie internetowym na tornistry.com.pl znajdują się plecaki dla przedszkolaków, nieco starszych dzieci i młodzieży. Znaleźć w nim można również akcesoria szkolne typu piórniki itd.

Jeżeli interesuje Cię plecak dla dziewczynki do przedszkola, który sprawdzi się też na wycieczkach (nie tylko na tych przedszkolnym, ale także z rodzicami), możesz przyjrzeć się bliżej modelowi I Love Horses KONIE. Ma on usztywnione plecy, posiada uchwyt do przenoszenia i regulowane szelki wypełnione gąbką. Wykonano go z materiału nieprzemakalnego. Został wyposażony w specjalne miejsce do wpisania danych osobowych dziecka.


Informacje


Adres: Palacza 75
Kod pocztowy: 60-273
Miejscowość: Poznań
NIP: 779-199-90-89
Telefon: 61 661 61 30
WWW: https://tornistry.com.pl/Oceń


Ocena (0 z 0 głosów)

Wystaw komentarz
  • Plecaki oferowane na domenie tornistry.com.pl są bardzo stylowe i na pewno każdy rodzic bądź uczeń znajdą tam dla siebie odpowiedni model.

  • Użytkownik Agnieszka Piotrowska dodał komentarz 2019-03-14 13:02:05
  • Ocena 3Pozostałe Firmy

© Copyright 2019 | www.dabrowarowerowa.pl
Polityka | Regulamin