Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka JawnaPrzedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna | Jodła koreańska plantacja


Utworzono: 2018-06-22

Plantacja, na której jest jodła koreańska, nie musi mieć specjalnych wymagań. Dobrze znosi mróz, ale lubi miejsca nie w pełni słoneczne. Na stronie abcmosty.pl masz możliwość zapoznania się z ofertą jednej z firm, która zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną drzewek iglastych. Z jej oferty korzystają nie tylko osoby prywatne, które poszukują drzewek do indywidualnych nasadzeń, a także urzędy gminy i osoby zarządzające punktami sprzedaży.

Oferuje ona takie gatunki drzewek jak jodła kalifornijska, świerk pospolity, kłujący i serbski. Wybór jest na tyle duży, że z pewnością coś przypadnie Ci do gustu. Warto podkreślić, że oferowane drzewka są w dobrym stanie, a korony i systemy korzeniowe mają dobrze ukształtowane. Oferuje wysokiej klasy drzewka, które sprawdzą się nawet w przypadku trudniejszych warunków atmosferycznych.


Informacje


Adres: Mosty 5
Kod pocztowy: 72-132
Miejscowość: Mosty
NIP: 8560000778
Telefon: 607 311 470
WWW: https://abcmosty.pl/Oceń


Ocena (0 z 0 głosów)

Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Pozostałe Firmy

© Copyright 2019 | www.dabrowarowerowa.pl
Polityka | Regulamin