Krati sp. z o.o.Pendrive reklamowe Warszawa | Krati Sp. z o.o.


Utworzono: 2018-05-10

Klienci lubią dostawać upominki - ta prosta prawda, z której korzystają najlepsi marketingowcy. W poszukiwaniu efektownych gadżetów warto udać się do producenta Krati.

Zlecenia realizowane są szybko i solidnie. Ponadto zamawiający ma realny wpływ na ostateczny kształt otrzymywanych produktów. Warto pamiętać, że każda firma potrzebuje nieco innych gadżetów: pod uwagę należy brać różne czynniki. Im większe przedsiębiorstwo, tym więcej produktów będzie potrzebnych. Znaczenie ma również branża, która może wpłynąć na formę usb, na przykład firma produkująca napoje może kupić gadżet o kształcie butelki. Bez wątpienia pendrive'y reklamowe w Warszawie dają bardzo wiele możliwości. W celu rozeznania się w najlepszych ofertach warto sprawdzić stronę internetową pod linkiem krati.eu. Wiele osób odnalazło tam już swoje inspiracje!


Informacje


Adres: Al. Jerozolimskie 81
Kod pocztowy: 02-001
Miejscowość: Warszawa
NIP: 7010472595
Telefon: 882 170 152
WWW: https://krati.eu/Oceń


Ocena (0 z 0 głosów)

Wystaw komentarz
  • Uważam, że pendrive od Krati to świetny pomysł na gadżet reklamowy. Jeśli jeszcze wykonany zostanie w taki sposób, że będzie budził pozytwne skojarzenia z naszą marką, to ja nie mam już więcej wątpliwość, z której oferty skorzystać.

  • Użytkownik suldusela dodał komentarz 2018-08-13 11:45:29
  • Ocena 5Pozostałe Firmy

© Copyright 2019 | www.dabrowarowerowa.pl
Polityka | Regulamin