Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka WłoskiegoPrzysięgłe Włoski Warszawa | Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Włoskiego


Utworzono: 2019-02-17

Przekłady dokumentów powinny odbywać się w biurze tłumacza przysięgłego. To specjalista, którego zawód podlega regulacjom ustawowym. Przed pełnieniem swoich obowiązków odbywa egzamin nadzorowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumacz Przysięgły Karol Rosiński przeszedł tę drogę i zauważa, że ma ona wyraźne odzwierciedlenie w standardzie pełnionego zawodu.

Okazuje się, że tłumaczenia przysięgłe włoskiego w Warszawie mają po prostu wysoką, kontrolowaną jakość. W branży nie ma mowy o pomyłkach i niedopatrzeniach. Każdy dokument jest gruntownie analizowany i przekładany na wybrany język, przy uwzględnieniu aspektów kulturowych i prawnych danego kraju. Na stronie internetowej pod adresem italiano-rosinski.com można znaleźć ofertę tłumaczeń z włoskiego na polski i z polskiego na włoski. Biuro gwarantuje szybkie terminy realizacji zleceń i korzystne warunki współpracy.


Informacje


Adres: Łucka 16A
Kod pocztowy: 00-845
Miejscowość: Warszawa
NIP:
Telefon: +48 502 78 70 71
WWW: https://italiano-rosinski.com/Oceń


Ocena (0 z 0 głosów)

Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Pozostałe Firmy

© Copyright 2019 | www.dabrowarowerowa.pl
Polityka | Regulamin